категорії: афіша події

Балет THE GREAT GATSBY на один день повернеться в Україну

теґи: Денис Матвієнко, Дуайт Роден, Костянтин Меладзе, балет, балет в Києві, олена матвієнко
Початок: 6.11.2015 19:00
Закінчення: 6.11.2015 22:00
Місце: Національний палац "Україна"
Адреса: Київ, вул. В. Васильківська 103
Предмет події: Балет THE GREAT GATSBY Кількість відвідувачів: 1

Перший український балетний проект високого міжнародного рівня!

Подія, яка викликала величезний резонанс у балетному світі. Балет, на який чекали.

Кожен виступ супроводжувався аншлагами і довгими оваціями!

6 листопада THE GREAT GATSBY знову покажуть у Києві.

Устигніть купити квитки цього разу!

Альона Матвієнко, продюсер балету THE GREAT GATSBY: «У нашому проекті зібралися ті, хто вже довів світу свою геніальність. Після першого прем'єрного блоку кожен учасник побачив те, що йому захотілося вдосконалити в собі. Оскільки над балетом працюють перфекціоністи, то від виступу до виступу ми будемо робити THE GREAT GATSBY ще кращим. Минув рік і ви зможете побачити те, що балет став ще цікавішим.»

THE GREAT GATSBY – це більше, ніж балет!

THE GREAT GATSBY – хореографічне шоу, що поєднує в собі сильні сторони паралельно існуючих видів мистецтва: класичного балету, сучасного танцю та кінематографу.

Основною концепцією THE GREAT GATSBY є вихід за межі вже існуючих жанрів для створення абсолютно нового напрямку, що не скутого правилами!

Команда THE GREAT GATSBY складається з тих, хто домігся найвищих результатів у своїй справі і готовий рухатися далі, створюючи щось зовсім нове.

До команди проекту увійшли:

Костянтин Меладзе – композитор, чия музика має величезний успіх на пострадянському просторі;

Дуайт Роден – «найбільш затребуваний хореограф сучасності» (за версією газети New York Times), який працює з Цирком дю Солей, ставить шоу для Принца, U2 і Ленні Кравіца, танцювальні сцени для голлівудських кінофільмів;

Найтитулованіший український танцівник, єдиний у світі володар чотирьох Гран-прі провідних балетних конкурсів – Денис Матвієнко;

THE GREAT GATSBY – це балет, у якому задіяні артисти з України, США та Росії.

Високу оцінку проекту дав Президент України Петро Порошенко, який написав на своїй сторінці в Facebook: «Мистецтво лікує й наповнює душі, налагоджує людські та міжнаціональні відносини. Ми повинні шанувати й підтримувати власні таланти. Спасибі команді культурних діячів та організаторів. Вітаю український балет із грандіозною постановкою!»

«... Танцювальна пластика, яку створює Дуайт Роден, абсолютно підкорює виправданітю і красою кожного жесту навіть тих, хто ще вчора вважав ідеалом хореографії «Жизель» Маріуса Петіпа. Вона змушує танцівників досконально знати можливості кожного з своїх м'язів та використовувати їх на повну...»
Анна Ставіченко, L'Officiel

«...Перше, чим вражає «Великий Гетсбі», – європейська за якістю «картинка». Брати Ігор та Олександр Стеколенко створили низку проекцій на задник-екран, у яких зображення коментує те, що відбувається, сперечається з ним і усуває його. Художник по костюмах Дмитро Парадіз не став розфарбовувати «епоху джазу» в буйні кольори, воліючи чорно-білу графіку (на тлі якої бордове плаття виглядало просто вибухом). Стриманість палітри і скажений темп вистави зразково підійшли один до одного: цей балет, як і належить відповідно до сюжету роману, трохи знітився часом спогад, але спогад про життя на пекельних швидкостях ... »

Анна Гордєєва, Газета Ru

 

На події були

Всі
Я був там